הראשונים שהביאו את טיפול גלי ההלם לישראל!

תקנים והסמכות

תו איכות ISO 13485-1 ISO 9001 

עד 80% החזר לכל המבוטחים בביטוחי בריאות בסעיף מחליף ניתוח בגלי הלם בחברות הביטוח: 

הירשם עכשיו לייעוץ חינם!
או
הירשם עכשיו לייעוץ חינם!
או
אנו מעניקים את הטיפול היעיל ביותר ל..

כאב בבוהן כף הרגל

למרות שלרבים מאיתנו הן נראות לא ממש חשובות, הרי שאצבעות כפות הרגליים משמשות אותנו בשמירה על שיווי המשקל ובהנעת הגוף קדימה בזמן ריצה והליכה. על מנת לשמור על שיווי המשקל, קיימים באזור האצבעות ובשרירים קולטנים המעבירים אינפורמציה על שינויים בעומס שמופעל עליהן ועוזרות בתיקון של שמירת הגוף במצבו היציב. אחת הבעיות השכיחות (בעיקר אצל נשים) הוא עיקום הבוהן או בשמו המדעי הלוקס ולגוס (hallux valgus), מצב שבו הבוהן פונה בצורה חריגה כלפי יתר האצבעות. וגורם כאבים בבוהן כף הרגל.
למידע נוסף לחצו כאן מהן הסיבות להלוקס ולגוס? הסיבות להופעת הלוקס ולגוס הן גנטיות אך גם סביבתיות (נשים רבות הנועלות נעלי עקב או נעליים שצרות בקצוות במשך שעות מרובות), במספר מקרים עלול עיקום בוהן אשר אינו מטופל להחמיר, כך גם להשפיע לרעה על האצבעות הסמוכות, לגרום לדלקות כרוניות ואפילו לגרום כאבים בכף הרגל כולה. הבעיה נפוצה למדי וקיימים לה סיבוכים לא נעימים בכלל. ביניהם אפשר למנות את  הדלקת בבורסה שמופיעה כתולדה של תהליך דלקתי הנוצר בעקבות לחץ על האזור, מטאטרסלגיה – כאבים ודלקות באזור עצמות המסרק הארוכות ובמיוחד באזור של כריות כף הרגל, או אצבע פטישית – כיפוף של המפרק האמצעי באצבע המתרחש באצבע שצמודה לבוהן וגורם לכאבים ולחץ. כאב בבוהן כף הרגל כיצד ניתן לטפל בהלוקס ולגוס? ישנן מספר שיטות ואמצעים לטיפול בבעיה זאת:
  • נעליים – התאמת נעליים נוחות ומרווחות – אשר אינן לוחצות על הבוהן.
  • מדרסים מיוחדים – מספקים תמיכה בקשת הרוחבי. מותאמים במיוחד לצורת כף הרגל.
  • סד לילה
  • קרח – ניתן לשים קרח על האזור להקלה על הכאבים והדלקתיות.
  • מגן סיליקון – מונע חיכוך בין הבונן לנעל ויוצר הפרדה בין האצבעות.
  • פיזיותרפיה – חיזוק שרירי כף הרגל.
  • טיפול תרופתי – תרופות אנטי דלקתיות יכולות לעזור בהפחתת הכאבים באזור. אפשר אף לשקול מתן זריקות קורטיזון.
  • ניתוח – ניתוח מומלץ אך ורק אם הבליטה בבוהן גורמת לכאב כרוני או מפריעה בצורה ניכרת לשגרה היומיומית ובמידה והטיפולים האחרים לא נתנו פתרון הולם.
  • גלי הלם – טיפול חדשני ואפקטיבי שמטרתו היא לעודד את זרימת הדם באזור. הטיפול בגלי הלם שובר את המעגל הכרוני של הדלקת, באופן זה שהגוף למעשה מרפא את עצמו.
  מרפאות רפואות הביאו לראשונה לישראל את הטיפול באמצעות גלי הלם, אנו מחזיקים באופן בלעדי בתווי תקן ISO 13485-1 ותקן ISO 9001. המרפאות שלנו הן היחידות המורשות לטיפול ע"י קופות החולים: לאומית זהב, לאומית כסף, מאוחדת שיא. המרפאות שלנו פרושות ב-11 מרפאות בכל רחבי הארץ ואנו מחזיקים את הציוד החדיש והמתקדם ביותר בתחום טיפולי הלם. סדרות הטיפולים שלנו מותאמות באופן אישי עבור כל מטופל או מטופלת ואחוזי ההצלחה של הריפוי עומדים על למעלה מ-90%! אם אתם מעוניינים לשמוע עוד על פתרון עבור כאב בבוהן כף רגל הגעתם לכתובת הנכונה! נשמח אם תתקשרו אלינו לטלפון: 073-205-1300 או צרו איתנו קשר כאן.
ברפואות מתנהלים בלעדית בכפוף לתקנים והסמכות תו איכות ISO 13485-1 ותקן ISO 9001. אנחנו נותנים שירות למבוטחי קופות חולים כללית, מכבי ,מאוחדת, לאומית.
רפואות גלי הלם

 מומחי רפואות לשרותך…