הראשונים שהביאו את טיפול גלי ההלם לישראל!

תקנים והסמכות

תו איכות ISO 13485-1 ISO 9001 

עד 80% החזר לכל המבוטחים בביטוחי בריאות בסעיף מחליף ניתוח בגלי הלם בחברות הביטוח: 

הירשם עכשיו לייעוץ חינם!
או
הירשם עכשיו לייעוץ חינם!
או
אנו מעניקים את הטיפול היעיל ביותר ל..

הידבקויות לאחר ניתוח – טיפול יעיל בגלי הלם

הידבקויות לאחר ניתוח - טיפול יעיל בגלי הלם

חברת רפואות לטיפול בגלי הלם הינה החברה הגדולה בישראל ומובילה את תחום הטיפול המתקדם בכאב מאז 2007. נושא הטיפול בהידבקויות הנו אחד התחומים בהם קיימת דרישה עצומה לטיפול יעיל המחליף ניתוח: בתור הספק היחיד בישראל לקופות החולים לאומית ומאוחדת צברנו שנים רבות של ניסיון עם אלפי מטופלים: מומחי החברה צברו ידע מחקרי רב ובזכות זאת הגענו לאחוזי הצלחה יוצאי דופן של מעל 95%.

מחקר מתקדם, ציוד משוכלל

המצוקה הקשה וסכנת החיים שמולידות הידבקויות בחלל הבטן והאגן הביאו אותנו להתמקד בבעיה חריפה זו, לחקור לעומק את התחום בארץ ובעולם ולהעניק למטופלינו הזדמנות נדירה להצליח לטפל בבעיה זו בביטחון ובאופן לא פולשני ולא כואב.

טיפול מדוייק ומשודרג

חברת רפואות ביצעה רכש מקיף של המיכשור הטיפולי הייעודי המוביל את תחום הטיפול בהידבקויות בעולם: בזכותו אנו מסוגלים לטפל במקור הבעיה – ברקמות הפנימיות הפגועות – וליצור שינוי עמוק ומהותי עבורכם.

לאור הידע המקצועי הממקם אותנו בחזית העולמית של הטיפול בכאב,
זכינו באישור חברות הביטוח הפרטיות לטיפול מחליף ניתוח על ידי גלי הלם.

אנו גאים להיות החברה היחידה בישראל בעלת תו תקן לאיכות מטעם מכון התקנים הישראלי וכן תקני ISO 9001 ISO 13485 ותקן לציוד רפואי.

מהן הידבקויות ומתי הן מתרחשות?

הידבקויות הן מצב תוך בטני בו רקמות בחלל הבטן או באגן מגיבות לפגיעה בשל ניתוח או מחלה, ועקב הפגיעה נוצרים משקעים המדביקים ומחברים איזורים ואיברים שונים בחלל הבטן. הידבקויות עלולות להיווצר עקב ניתוח בו נחתכות רקמות בבטן דוגמת ניתוח תוספתן (אפנדציט) או ניתוח קיסרי, ניתוחי מעי, פי הטבעת או שחלות, אנדומטריוזיס או טיפולים בציסטה, חצוצרות, עקב מחלות או עקב זיהומים. ישנו מגוון נסיבות העלולות לגרום למצב מסוכן זה והוא משפיע על חייהם של מיליוני אנשים.

מהו הנזק שעלולות הידבקויות לגרום?

מכאבים כרוניים ועד לסיבוכים מסכני חיים, הידבקויות עלולות להוות סיכון רב והן גורם תמותה עולמי ניכר, ומכאן ההתייחסות כבדת הראש במחקר הרפואי הנוגע למניעת וטיפול בהידבקויות. הידבקויות גורמות את רוב מקרי חסימת המעיים והמעי הדק בפרט, יוצרות תחלואה משנית עקב ניתוחים ואשפוזים חוזרים, גורמות כאבים כרוניים חריפים, גורמות כחמישית ממקרי העקרות בקרב נשים וכן מתבטאות בכאבי אגן הפוגעים ממשית בתפקוד.

מהו טיפול בגלי הלם?

זהו טיפול מתקדם המסייע בשינוי, ריפוי, פירוק ויצירה של רקמות פגועות בגוף באופן לא פולשני. טיפול זה החל את דרכו בתחום האורולוגי וסייע לאורך עשרות שנים למיליוני מטופלים. המחקר הרפואי זיהה את ההשפעות החיוביות של הטיפולים וכיום, בזכות ציוד מתקדם ומשוכלל וידע עדכני, חברת רפואות מובילה את תחום הטיפול בגלי ההלם ופורצת דרך בתחום הטיפול בכאב בזכות ההתמקדות בגורמי הכאב. המכשור החדיש שיש ברשות החברה כיום מאפשר טיפול עוצמתי, נטול כאבים ובעל השפעה ניכרת. המכשיר עושה שימוש בגלי קול אלקטרו-הידראוליים ואלקטרו-מגנטיים אשר, בשפה פשוטה, מכים ומתפרקים ברקמות הרצויות, כאשר כל טיפול מכוון לאימפקט שונה לפי המקרה הספציפי.

כיצד מטפלים בהידבקויות בעזרת גלי הלם?

הודות למיכשור המשוכלל שבידנו כיום, אנו מסוגלים להפיק גלי הלם מדוייקים הנוגעים ישירות ברקמות הדורשות טיפול. הניסיון הרב שנצבר בחברת רפואות בטיפול בהידבקויות מסייע לביצוע מדוייק: שימוש בגלי ההלם הארוכים הספציפיים, המעוררים את הגוף לפעולת ריפוי במגוון דרכים. ההתפרקות האנרגטית המתרחשת בתוך הרקמה שנדבקה, שהיא רקמה מצולקת, נוקשה ופגועה, מניעה את תהליך הריפוי העצמי של הגוף ומחדשת את המנגנון האנטי דלקתי לצד תגובות פיזיולוגיות חיוביות נוספות. גלי ההלם "מפרקים" משקעים שונים דוגמת משקעי סידן ומסייעים בחידוש הולכת החמצן לרקמות המשתקמות. הגוף מגיב על ידי יצירת תאים חדשים ושחרור טבעי של הורמון גדילה, הנחוץ לריפוי.

הגלים המדוייקים במיוחד שמייצר הציוד המשוכלל הם הסוד לטיפול יעיל בהידבקויות. הגלים הספציפיים הללו פוגעים ברקמות הפנימיות שהתקשו, הצטלקו ונדבקו ומצליחים 'לכרסם' ברקמה הפגועה: כלי דם חדשים צצים באיזור הפגוע והגוף בתהליך הריפוי הפנימי משלים את הטיפול ומשתחרר מהמועקה הקשה.

לסיכום,

אם אתם שייכים לאוכלוסיה הגדולה הסובלת מנזקים עקב הידבקויות, בררו מול קופת החולים שלכם על אפשרות טיפול מתקדמת, יעילה במיוחד ויחידה במינה זו. ניתן למנוע הידבקויות – פנו לשיקום קצר לאחר ניתוח. עקב השכיחות הגבוהה והסיכון הרב להידבקויות, לטיפול מונע יש חשיבות רבה.

אנחנו נסייע בהפחתת הכאב על ידי טיפול ללא כאב בגורמי הכאב ולא ע"י משככי כאבים: הרקמות שלכם יחלימו ללא ניתוח, באופן לא פולשני, ללא הרדמה או תרופות, בזכות ציוד מקצועי משוכלל ותוצאות שיעניקו לכם ביטחון לשנים ועשורים.

אנו כאן כדי להקל על הכאב שלכם.

לרפואות עשר מרפאות נגישות בפריסה ארצית. מאות רבות של מטופלים כבר נהנו אצלנו מטיפול יעיל בהתאמה אישית. שיעורי ההצלחה בריפוי הידבקויות במרפאותינו עומד על כ-90% !

צרו קשר עוד היום ונתאם עבורכם תור במרפאה הקרובה לביתכם.

רפואות גלי הלם

 מומחי רפואות לשרותך…