הַפְעֵל/בָּטֵל נִוּוּט בְּאֶמְצָעוּת מִקְלֶדֶת אֵזוֹר תֹּכֶן מֶרְכָּזִי פַּאנֶל נְגִישׁוּת אִיפּוּס נְגִישׁוּת רֹאשׁ אֲתָר תַּפְרִיט אֲתָר סְגִיר אֲתָר מַפַּת אֲתָר
הראשונים שהביאו את טיפול גלי ההלם לישראל!

תקנים והסמכות

תו איכות ISO 13485-1 ISO 9001 

עד 80% החזר לכל המבוטחים בביטוחי בריאות בסעיף מחליף ניתוח בגלי הלם בחברות הביטוח: 

הירשם עכשיו לייעוץ חינם!
או
הירשם עכשיו לייעוץ חינם!
או

אנו מעניקים את הטיפול היעיל ביותר ל..

הידבקויות לאחר ניתוח – טיפול יעיל בגלי הלם

הידבקויות לאחר ניתוח - טיפול יעיל בגלי הלם

חברת רפואות לטיפול בגלי הלם הינה החברה הגדולה בישראל ומובילה את תחום הטיפול המתקדם בכאב מאז 2007. נושא הטיפול בהידבקויות הנו אחד התחומים בהם קיימת דרישה עצומה לטיפול יעיל המחליף ניתוח: בתור הספק היחיד בישראל לקופות החולים לאומית ומאוחדת צברנו שנים רבות של ניסיון עם אלפי מטופלים: מומחי החברה צברו ידע מחקרי רב ובזכות זאת הגענו לאחוזי הצלחה יוצאי דופן של מעל 95%.

מחקר מתקדם, ציוד משוכלל

המצוקה הקשה וסכנת החיים שמולידות הידבקויות בחלל הבטן והאגן הביאו אותנו להתמקד בבעיה חריפה זו, לחקור לעומק את התחום בארץ ובעולם ולהעניק למטופלינו הזדמנות נדירה להצליח לטפל בבעיה זו בביטחון ובאופן לא פולשני ולא כואב.

טיפול מדוייק ומשודרג

חברת רפואות ביצעה רכש מקיף של המיכשור הטיפולי הייעודי המוביל את תחום הטיפול בהידבקויות בעולם: בזכותו אנו מסוגלים לטפל במקור הבעיה – ברקמות הפנימיות הפגועות – וליצור שינוי עמוק ומהותי עבורכם.

לאור הידע המקצועי הממקם אותנו בחזית העולמית של הטיפול בכאב,
זכינו באישור חברות הביטוח הפרטיות לטיפול מחליף ניתוח על ידי גלי הלם.

אנו גאים להיות החברה היחידה בישראל בעלת תו תקן לאיכות מטעם מכון התקנים הישראלי וכן תקני ISO 9001 ISO 13485 ותקן לציוד רפואי.

מהן הידבקויות ומתי הן מתרחשות?

הידבקויות הן מצב תוך בטני בו רקמות בחלל הבטן או באגן מגיבות לפגיעה בשל ניתוח או מחלה, ועקב הפגיעה נוצרים משקעים המדביקים ומחברים איזורים ואיברים שונים בחלל הבטן. הידבקויות עלולות להיווצר עקב ניתוח בו נחתכות רקמות בבטן דוגמת ניתוח תוספתן (אפנדציט) או ניתוח קיסרי, ניתוחי מעי, פי הטבעת או שחלות, אנדומטריוזיס או טיפולים בציסטה, חצוצרות, עקב מחלות או עקב זיהומים. ישנו מגוון נסיבות העלולות לגרום למצב מסוכן זה והוא משפיע על חייהם של מיליוני אנשים.

מהו הנזק שעלולות הידבקויות לגרום?

מכאבים כרוניים ועד לסיבוכים מסכני חיים, הידבקויות עלולות להוות סיכון רב והן גורם תמותה עולמי ניכר, ומכאן ההתייחסות כבדת הראש במחקר הרפואי הנוגע למניעת וטיפול בהידבקויות. הידבקויות גורמות את רוב מקרי חסימת המעיים והמעי הדק בפרט, יוצרות תחלואה משנית עקב ניתוחים ואשפוזים חוזרים, גורמות כאבים כרוניים חריפים, גורמות כחמישית ממקרי העקרות בקרב נשים וכן מתבטאות בכאבי אגן הפוגעים ממשית בתפקוד.

מהו טיפול בגלי הלם?

זהו טיפול מתקדם המסייע בשינוי, ריפוי, פירוק ויצירה של רקמות פגועות בגוף באופן לא פולשני. טיפול זה החל את דרכו בתחום האורולוגי וסייע לאורך עשרות שנים למיליוני מטופלים. המחקר הרפואי זיהה את ההשפעות החיוביות של הטיפולים וכיום, בזכות ציוד מתקדם ומשוכלל וידע עדכני, חברת רפואות מובילה את תחום הטיפול בגלי ההלם ופורצת דרך בתחום הטיפול בכאב בזכות ההתמקדות בגורמי הכאב. המכשור החדיש שיש ברשות החברה כיום מאפשר טיפול עוצמתי, נטול כאבים ובעל השפעה ניכרת. המכשיר עושה שימוש בגלי קול אלקטרו-הידראוליים ואלקטרו-מגנטיים אשר, בשפה פשוטה, מכים ומתפרקים ברקמות הרצויות, כאשר כל טיפול מכוון לאימפקט שונה לפי המקרה הספציפי.

כיצד מטפלים בהידבקויות בעזרת גלי הלם?

הודות למיכשור המשוכלל שבידנו כיום, אנו מסוגלים להפיק גלי הלם מדוייקים הנוגעים ישירות ברקמות הדורשות טיפול. הניסיון הרב שנצבר בחברת רפואות בטיפול בהידבקויות מסייע לביצוע מדוייק: שימוש בגלי ההלם הארוכים הספציפיים, המעוררים את הגוף לפעולת ריפוי במגוון דרכים. ההתפרקות האנרגטית המתרחשת בתוך הרקמה שנדבקה, שהיא רקמה מצולקת, נוקשה ופגועה, מניעה את תהליך הריפוי העצמי של הגוף ומחדשת את המנגנון האנטי דלקתי לצד תגובות פיזיולוגיות חיוביות נוספות. גלי ההלם “מפרקים” משקעים שונים דוגמת משקעי סידן ומסייעים בחידוש הולכת החמצן לרקמות המשתקמות. הגוף מגיב על ידי יצירת תאים חדשים ושחרור טבעי של הורמון גדילה, הנחוץ לריפוי.

הגלים המדוייקים במיוחד שמייצר הציוד המשוכלל הם הסוד לטיפול יעיל בהידבקויות. הגלים הספציפיים הללו פוגעים ברקמות הפנימיות שהתקשו, הצטלקו ונדבקו ומצליחים ‘לכרסם’ ברקמה הפגועה: כלי דם חדשים צצים באיזור הפגוע והגוף בתהליך הריפוי הפנימי משלים את הטיפול ומשתחרר מהמועקה הקשה.

לסיכום,

אם אתם שייכים לאוכלוסיה הגדולה הסובלת מנזקים עקב הידבקויות, בררו מול קופת החולים שלכם על אפשרות טיפול מתקדמת, יעילה במיוחד ויחידה במינה זו. ניתן למנוע הידבקויות – פנו לשיקום קצר לאחר ניתוח. עקב השכיחות הגבוהה והסיכון הרב להידבקויות, לטיפול מונע יש חשיבות רבה.

אנחנו נסייע בהפחתת הכאב על ידי טיפול ללא כאב בגורמי הכאב ולא ע”י משככי כאבים: הרקמות שלכם יחלימו ללא ניתוח, באופן לא פולשני, ללא הרדמה או תרופות, בזכות ציוד מקצועי משוכלל ותוצאות שיעניקו לכם ביטחון לשנים ועשורים.

אנו כאן כדי להקל על הכאב שלכם.

לרפואות עשר מרפאות נגישות בפריסה ארצית. מאות רבות של מטופלים כבר נהנו אצלנו מטיפול יעיל בהתאמה אישית. שיעורי ההצלחה בריפוי הידבקויות במרפאותינו עומד על כ-90% !

צרו קשר עוד היום ונתאם עבורכם תור במרפאה הקרובה לביתכם.

הירשם עכשיו לייעוץ חינם!
או
מידע מקצועי
דלקת וכאבים ברצפת האגן

דלקת וכאבים ברצפת האגן

תפקוד לקוי של רצפת האגן הפרעה בתפקוד רצפת האגן היא חוסר היכולת לבצע תפקוד שיגרתי כראוי ולתאם את שרירי רצפת האגן, כך שתתקיים פעילות תקינה

דה קרוון (דה קרווין)

דה קרוון (דה קרווין)

דלקת דה קרווין – כל מה שחשוב לדעת עליה טנוסינוביטיס של דה קרווין הידועה גם בשם – תסמונת דה קרוון היא דלקת (טנדיניטיס) של הגידים

כאב בבוהן כף הרגל

כאב בבוהן כף הרגל

למרות שלרבים מאיתנו הן נראות לא ממש חשובות, הרי שאצבעות כפות הרגליים משמשות אותנו בשמירה על שיווי המשקל ובהנעת הגוף קדימה בזמן ריצה והליכה. על

גלי הלם טוב לטיפול בדורבן

גלי הלם טוב לטיפול בדורבן

האם גלי הלם טוב לטיפול בדורבן? את משקל הגוף שלנו נושאות כפות הרגליים במשך שעות רבות במשך היממה, ספורטאים או אנשים שעומדים שעות רבות על

טיפול בדורבן כף הרגל

טיפול בדורבן כף הרגל

השם המדעי של דורבן ברגל הוא החיתולית הכפית (plantar fascia) אלה הם כאבים הנובעים מדלקת המתרחשת ברקמה החתולית הכפית. רקמה זו היא המחברת בין עצמות

כאב דורבן

כאב דורבן

כאבי דורבן ברגל הם תופעה שכיחה יחסית המאופיינת ע”י דלקת כרונית באזור כף הרגל הגורמת להיווצרותו של מעין זיז גרמי. השם המדעי של מחלה זאת

מה זה דורבן בעקב

מה זה דורבן בעקב

מה זה דורבן בעקב? כולנו מכירים את החיה בעלת הקוצים החדים שמעטות מהחיות מעיזות לתקוף מהפחד להידקר, מה הקשר בינה לבין התופעה של כאבים עזים

טיפול בדורבן בעקב כף הרגל

טיפול בדורבן בעקב כף הרגל

ספורטאים רבים וגם אנשים “רגילים” חווים כאבים בעקב כף הרגל, חלקם חושבים שזהו כאב חולף ואינם פונים לטיפול וממשיכים בשגרת חייהם, רק לאחר שהכאב הופך

כאב בעקב דורבן

כאב בעקב דורבן

אתם קמים מהמיטה לאחר שנת לילה נעימה, הולכים מספר צעדים ומרגישים כאבים עזים בכף הרגל. לאחר זמן מה הכאב עובר ואתם שוכחים ממנו. למחרת בבוקר

דורבן העקב בכף הרגל

דורבן העקב בכף הרגל

דורבן בעקב, הוא השם העממי והנפוץ בקרב הציבור למחלה הנקראת החיתולית הכפית (plantar fascia). דורבן בעקב כף הרגל מאופיין על ידי דלקת כרונית הנוצרית בנקודה

אכילס טנדיניטיס

אכילס טנדיניטיס

דלקת גיד אכילס (אכילס טנדיניטיס) (באנגלית: Achilles tendinitis) היא מצב רפואי שכיח יחסית שנפוץ מאוד אצל ספורטאים מקצועיים אך גם אצל כאלה שעוסקים בו כתחביב.

עצם העקב

עצם העקב

כאבים – עצם העקב כאבים בעצם העקב זאת תופעה שכיחה ביותר ולפי הערכות שונות, אחד מכל עשרה אנשים סובל מכאב זה לפחות פעם אחת בימי

סיאטיקה

כאבי גב תחתון

כאבים בגב התחתון הם אחת התופעות הנפוצות ביותר בקרב בני אדם בכל הגילאים. כאבים מסוג זה נעים על טווח שבין כאבים קלים ובינוניים ועד חזקים, כשרוב הסובלים מהם חווים אותם בעוצמות המשתנות תדיר.
כאבי גב, יעיד כל מי שסובל מהם, יכולים להעיב על חיי היומיום באופן משמעותי ולגרום לקשיים רבים

רפואות-טיפול בגלי הלם

כאבי גב עליון צוואר ושכמות

כאבים בחלקו העליון של הגב הם אחת מ”תחלואותיו” של האדם המודרני – זאת בשל הזמן הניכר בחיינו שאנו נמצאים רכונים מול מסך המחשב או בכיפוף מול צג הטלפון. ישיבה ממושכת במנח כפוף למעשה מנוונת את שרירי הגב העליון ובשל כך הופכת את החוליות והגידים שבאזור זה רגישים ופגיעים במיוחד.

רפואות-טיפול בגלי הלם

הידבקויות לאחר ניתוח – טיפול יעיל בגלי הלם

נושא הטיפול בהידבקויות הנו אחד התחומים בהם קיימת דרישה עצומה לטיפול יעיל המחליף ניתוח: בתור הספק היחיד בישראל לקופות החולים לאומית ומאוחדת צברנו שנים רבות של ניסיון עם אלפי מטופלים: מומחי החברה צברו ידע מחקרי רב ובזכות זאת הגענו לאחוזי הצלחה יוצאי דופן של מעל 95%.

רפואות-טיפול בגלי הלם

טיפול בגלי הלם לריפוי הידבקויות לאחר ניתוח

הידבקויות בחלל הבטן ובאגן הינן תופעות לוואי שכיחות לאחר ניתוחי בטן פולשניים באזורים אלה. הידבקויות בחלל הבטן נוצרות בעקבות “שיבוש” בתהליך ההחלמה הטבעי של הגוף: קירות חלל הבטן והאגן מרופדים בשכבה הנקראת קרום הצפק (פריטונאום). במקרה של טראומה באיברים הפנימיים בחלל האגן או הבטן (נ יתוח בטן הינו “טראומה” עבור הגוף) – נוצרת באופן טבעי רקמת “פיברין” משולבת בכלי דם חדשים.

כאבי דורבן הקב

דורבן ברגל

אחד מכל 10 אנשים יחלה בשלב כלשהו בחייו בדורבן ברגל !
דורבן בכף הרגל, על-שם הזיז הגרמי בעצם העקב, הדומה למסמר ומופיע בכמחצית מצילומי הרנטגן של כף הרגל.

צלוליט

טיפול בצלוליט

מקורו של הצלוליט אינו בשומן בלבד. רובדי העור מתחלקים לשכבת עור חיצונית – אפידרמיס (1), תחתיה נמצא הדרמיס (הנקרא גם corium ) שעשיר בזקיקי שיער, בלוטות זיעה, כלי דם, קולטנים עצביים ורקמות חיבור (1א).

כאבי גיד אכילס

כאב בגיד אכילס – טיפול בדלקות כרונית והסתיידות

דלקת בגיד אכילס נפוצה בעיקר בעולם המערבי (אחד מ-15,000 אנשים) ונפוצה בעיקר בגילאי 35+. הסיבה לכך שבגילאים אלו הפעילות הגופנית אינה סדירה בדרך כלל ולכן כל פעילות נחשבת למאומצת וגורמת לעומסים פתאומיים על הגוף, כולל על גיד אכילס.

רפואות - טיפול בגלי הלם

טיפול בלייזר רך LLLT

מאז גילוי קרן הלייזר בתחילת שנות ה-60 והפיתוחים הטכנולוגיים שבאו בעקבותיו, הטיפול בלייזר רך שאינו מחמם את העור ואינו גורם לו נזק, הפך לטיפול נפוץ ומבוקש במיוחד, המספק מענה אפקטיבי לטיפול בכאבים ובהמסת שומנים.

מרפק טניס/גולף

דלקת מרפק טניס / גולף – Tennis Elbow / Golfer’s Elbow

פגיעות שונות בגידים הקושרים את שרירי האמה לאזור המפרק יכולים להוביל לתסמונות הנקראות “מרפק טניס”, ו”מרפק גולף”. פגיעות אלו אופייניות לעוסקים במקצועות ספורט אלו, אך מופיעים בשכיחות גבוהה גם אצל חולים אחרים.

osteoporosis

דילול העצם – אוסטאופורוזיס

דלדול עצם, או בשמו הלועזי אוסטאופורוזיס, היא מחלה של העצם שבה דחיסות המינרלים בעצם פוחתת בגלל פגיעה במשק הסידן, ועקב כך המיקרו-ארכיטקטורה של העצם נפגעת.

דלקת כרונית , הסתיידות במפרק הירך

דלקת בורסת הירך Trochanteric Bursitis

דלקת בבורסת הירך מצב דלקתי בו נפגעת הבורסה- שק נוזלי המונע חיכוך במפרק – באזור הצידי (לטרלי) של הירך. מחלה זו ידועה גם בשם “סינדרום הכאב בטרוכנטר הגדול (GTPS- Greater trochanteric pain syndrome).

תסמונת הצביטה בבכתף

תסמונת תפס הכתף – Shoulder impingement syndrome

תסמונת תפס הכתף או תסמונת הצביטה (Shoulder impingement syndrome), שנקראת גם “כתף השחיין” או תסמונת סופרא-ספינטית (Supraspinatus syndrome, בעקבות האזור האנטומי של הפגיעה), היא ביטוי של דלקת כרונית בגידים של השרירים המחוברים אל עצם הזרוע (Humerus) ועוברים מהגב ומהשכם מתחת לזיז האקרומיון ((Acromion.

כתף קפואה

תסמונת כתף קפואה – Frozen Shoulder Syndrome

תסמונת הכתף הקפואה היא מצב שבו קופסית הגידים שמצפה את מפרק הכתף הופכת לדלקתית ונוקשה. מצב זה מקשה על תנועת הכתף ומגביל אותה, וגורר כאבים והגבלה בתנועה.
הגורמים למחלה אינם ברורים דיים, ככל הנראה תסמונת הכתף הקפואה נובעת מהפרעה באספקת הדם אל הכתף.

כאבים בכתף

מפרק הכתף מבנה אנטומי

מפרק הכתף הוא בעל מבנה מורכב מאוד ומעגל תנועות רחב העלול להוליד דלקות , הסתיידויות וכאבים.
טיפול בגלי הלם יודע להביא מזור למרבית הבעיות במפרק הכתף,כגון תסמונת תפס הכתף – Shoulder impingement syndrome או תסמונת הכתף הקפואה – Frozen Shoulder Syndrome.

שיפור זיקפה

טיפול בהפרעות זקפה ואין אונות

80% ממצבי אין-אונות מקורם בהפרעות בזרימת הדם לאיבר המין !
בכדי שזרם הדם יגרום לאיבר המין להתקשות ולהזדקף, זרימת הדם צריכה להתגבר פי 6. מכאן נובע , זרימה תקינה של דם לאיבר המין היינה תנאי הכרחי לקיומה של זקפה מלאה.

רפואות גלי הלם

 מומחי רפואות לשרותך…