הראשונים שהביאו את טיפול גלי ההלם לישראל!

תקנים והסמכות

תו איכות ISO 13485-1 ISO 9001 

עד 80% החזר לכל המבוטחים בביטוחי בריאות בסעיף מחליף ניתוח בגלי הלם בחברות הביטוח: 

הירשם עכשיו לייעוץ חינם!
או
הירשם עכשיו לייעוץ חינם!
או
אנו מעניקים את הטיפול היעיל ביותר ל..

כאבי גב תחתון

העלמת כאבי גב תחתון בטיפול בגלי הלם

כאבים בגב תחתון , אחת התופעות הנפוצות ביותר בקרב בני אדם בכל הגילאים. כאבים מסוג זה נעים על טווח שבין כאבים קלים ובינוניים ועד חזקים, כשרוב הסובלים מהם חווים אותם בעוצמות המשתנות תדיר.

כאבי גב, יעיד כל מי שסובל מהם, יכולים להעיב על חיי היומיום באופן משמעותי ולגרום לקשיים רבים

» קשיים בפעולות ביתיות בסיסיות הדורשות כיפוף של הגב או הרמת משקל

» קושי עד חוסר מסוגלות לעסוק בפעילות ספורטיבית

» נדודי שינה

» חוסר חשק, אובדן ריכוז מצב רוח ירוד וירידה בדימוי העצמי

» כאבים ממושכים הפוגעים בחיוניות הגופנית הכללית ובמערכת החיסונית

סיאטיקה
אישיאס

הסיבות לכאבי גב תחתון

מדענים טוענים כי הסיבה לשכיחותם הגבוהה של בעיות רפואיות שונות הגורמות לכאבי גב תחתון היא בכלל אבולוציונית: תהליך המעבר בין הליכה על כפות הידיים בגב כפוף להליכה זקופה לחלוטין התרחש במונחים אבולוציוניים בצורה כה מהירה, שלא אפשרה לגופנו את הזמן הנדרש להסתגלות נאותה – וכך נוצר למעשה עומס על גבינו התחתון, שבמובן מסוים לא "אמור" היה להיווצר.

מתוך חמש החוליות המרכיבות את הגב התחתון, הרגישות ביותר הן L4 – L5. המצבים הרפואיים הגורמים לכאבים באזור זה מגוונים, וכוללים בלט בדיסק המותני כתוצאה משחיקה, פריצת דיסק, היווצרות דלקות עקב עומס על החוליות, תנועה לא נכונה "נתפס הגב" היוצרת בעקבותיה דלקת כרונית, וכן מצבים מולדים כ"ספונדילוליזיס ו-"ספונדיליסטזיס" היוצרים חיכוך בין החוליות באיזור זה ועלולות לגרום לכאבים עזים.

הקרנת כאבים לאגן ולרגליים

תופעה נפוצה נוספת היא הקרנה של הכאבים לכיוון האגן והרגליים. כאבים אלו הם חדים במיוחד, ולרוב אינם דומים לכאבים המורגשים באזור הגב עצמו. העצבים היוצאים מן האזור הזה של חוט השדרה, מתחברים יחדיו ויוצרים עצב גדול ורחב המכונה "עצב השת". עצב זה עובר מאחורי עצמות אגן הירכיים ויורד אל כיוון הרגל באופן סימטרי בשני צידי הגוף, דרך מפרק הירך ובין עצם הירך לעצם האגן התחתונה. מתוך עצב השת מתפצלים עצבים פריפריים, אשר אחראים  למעשה על התחושה בכל הגוף. כידוע, חוט השדרה מעביר מסרים ואותות אלו מהמוח דרך עצבים שונים אל כל הגוף, ובחזרה, וזו הסיבה לכאבים קשים אלו.

טיפול בגלי בהלם: הפתרון היעיל ביותר

אצלנו במרפאות רפואות ניתן לטפל בכאבי גב תחתון באמצעות גלי הלם. לטיפול חדשני זה תוצאות מוכחות, המפחיתות באופן משמעותי ובמקרים רבים אף מעלימות כליל את כאבי הגב התחתון ואת הקרנות הכאב הנגרמים על ידם לשנים רבות, ויכול להתיר את התלות שבמשככי כאבים שונים.     ב-רפואות אנו מטפלים בהתאם לפרוטוקול עבודה מוכח המבוסס על ידע וניסיון  המשלב טיפול מערכתי כללי וכן טיפולים מקומיים באזורי הכאב המשמעותיים. אחוזי ההצלחה בקרב מטופלינו עומד על כ-90% !

אנו ברפואות עומדים בתו התקן הרשמי של מכון התקנים, ואנו היחידים בארץ אשר קיבלו את תו התקן הבינלאומי המחמיר של הI O Net  האירופי.

גל ההלם מחקה למעשה את התופעה הטבעית אשר בטבע מחוללת את הברק והרעם, בצורה מבוקרת ע"י מכשור רפואי חדיש המייצר את גלי ההלם באופן מלאכותי. בשימושו הרפואי, גל הלם הוא ניצוץ המופק ע"י גל אנרגיה קצר השובר את מהירות הקול בתוך סביבת עבודה מימית (איבוד האנרגיה קטן פי 1,000 בסביבה מימית).

העכבה האקוסטית בגופנו דומה לזו שבמים (גוף האדם מכיל כ- 60% מים). בהתאם לכך, גלי ההלם הנוצרים במים מועברים אל לגוף האנושי ע"י מדיום מגע מתאים (ג'ל). הטיפול בגלי הלם למעשה רותם את הגוף לרפא את עצמו. ניתן למקד את האנרגיה בנקודה ספציפית או לפזרה על שטח טיפול נרחב יותר, וכן לקבוע את טווח החדירה לרקמה הביולוגית.

סדרת הטיפולים מותאמת באופן אישי לכל מטפול ומטופלת. הטיפול הגלי הלם אינו פולשני, משכו קצר ומהלכו נוח, ובסופו יכול המטופל להמשיך כרגיל בשגרת יומו.

לרפואות 11 מרפאות נגישות בפריסה ארצית. מאות רבות של מטופלים כבר נהנו אצלנו מטיפול יעיל בהתאמה אישית. שיעורי ההצלחה בריפוי הידבקויות במרפאותינו עומד על כ-90% !

צרו קשר עוד היום ונתאם עבורכם תור במרפאה הקרובה לביתכם.

 

אנחנו נותנים שירות למבוטחי קופות חולים כללית, מכבי ,מאוחדת, לאומית.

רפואות גלי הלם

 מומחי רפואות לשרותך…