הראשונים שהביאו את טיפול גלי ההלם לישראל!

תקנים והסמכות

תו איכות ISO 13485-1 ISO 9001 

עד 80% החזר לכל המבוטחים בביטוחי בריאות בסעיף מחליף ניתוח בגלי הלם בחברות הביטוח: 

הירשם עכשיו לייעוץ חינם!
או
הירשם עכשיו לייעוץ חינם!
או
אנו מעניקים את הטיפול היעיל ביותר ל..

כאבי גב עליון צוואר ושכמות

כאבים בחלקו העליון של הגב הם אחת מ"תחלואותיו" של האדם המודרני – זאת בשל הזמן הניכר בחיינו שאנו נמצאים רכונים מול מסך המחשב או בכיפוף מול צג הטלפון. ישיבה ממושכת במנח כפוף למעשה מנוונת את שרירי הגב העליון ובשל כך הופכת את החוליות והגידים שבאזור זה רגישים ופגיעים במיוחד. כמו כן, עצם משקלו של חלקו העליון של הגוף הצונח והכפוף, מפעיל לחץ על הצוואר, חוליות עמוד השדרה והרצועות. לחץ זה, אם יופעל לאורך זמן, יוביל לכאבי גב עליון ולסיבוכים נוספים הכרוכים בהם. מסיבה זו הכאבים עלולים להיות משמעותיים ביותר כשמדובר באנשים העובדים בתעשיית ההיי-טק, אשר נמצאים רכונים מול המחשב במשך כל שבוע העבודה  ובשל כך עלולים להיות חשופים לכאבי הגב העליון והקרנת כאבים לצוואר ולשכמות יותר מאחרים.

הקרנת כאב

הסובלים מכאבי גב עליון יסבלו במקרים רבים גם מהקרנות לאזור הצוואר והשכמות. כאבים מסוג זה מתבטאים בדרך כלל בכאב "חד" או "דוקרני" אשר עלולים להיות חזקים ומעיקים אף יותר מאשר הכאב המקורי בגב העליון. הסיבה לכאבים אלו מקורה בעצבים העוברים באזור עמוד השדרה העליון האחראים על התחושה באזור פלג הגוף העליון ועוברים גם בשכמות ובצוואר, ולכן גירוי מתמשך שלהם עלול להוביל להקרנת הכאב לאזורים נוספים אף לגרום לכאבים עזים במקומות נוספים כגון הכתפיים והמרפקים.

טיפול בגלי בהלם - הפתרון היעיל ביותר לכאבים

אצלנו במכוני רפואות ניתן לטפל בכאבי הגב העליון השונים באמצעות גלי הלם. לטיפול חדשני זה תוצאות מוכחות. ל-רפואות ניסיון מוכח של שנים בטיפול בכאבי גב עליון והקרנותיהם, במהלכם פיתחנו פרוטוקולי טיפול מותאמים אישית המשלבים בין טיפול מקומי לטיפול מערכתי. והתוצאה? שיפור משמעותי והעלמת הכאבים לשנים רבות. לטיפולים אלה 95% הצלחה!

בתהליך הטיפולי מפוררים גלי ההלם את הרקמות הפגועות, הסתיידות ודלקות הגידים, ואף רותמים את כוחו של הגוף לרפא את עצמו. גלי ההלם מפחיתים באופן משמעותי ובמקרים רבים אף מעלימים כליל את כאבי הגב העליון והקרנותיהם למשך שנים רבות, בסדרת טיפולים נוחים וקצרים.

אנו ב-רפואות מפחיתים באופן משמעותי ובמקרים רבים אף מעלימים כליל את כאבי הגב העליון והקרנותיהם למשך שנים רבות, בסדרת טיפולים נוחים וקצרים, המאפשרים למטופל\ת להמשיך כרגיל בשגרת ביומו. מטופלינו מעידים כי בעקבות הטיפול יכלו להשתחרר מהתלות במשככי כאבים וטיפולי עיסוי שונים.

ב-רפואות אנו מטפלים בהתאם לשיטת עבודה מוכחת המבוססת על ידע וניסיון  המשלב טיפול מערכתי כללי וכן טיפולים מקומיים באזורי הכאב המשמעותיים. אחוזי ההצלחה בקרב מטופלינו עומד על כ-95% בהפחתתם ואף בהעלמתם של כאבי הגב העליון, הצוואר והשכמות.

גל ההלם מחקה למעשה את התופעה הטבעית אשר בטבע מחוללת את הברק והרעם, בצורה מבוקרת ע"י מכשור רפואי חדיש המייצר את גלי ההלם באופן מלאכותי. בשימושו הרפואי, גל הלם הוא ניצוץ המופק ע"י גל אנרגיה קצר השובר את מהירות הקול בתוך סביבת עבודה מימית (איבוד האנרגיה קטן פי 1,000 בסביבה מימית).
העכבה האקוסטית בגופנו דומה לזו שבמים (גוף האדם מכיל כ- 60% מים). בהתאם לכך, גלי ההלם הנוצרים במים מועברים אל לגוף האנושי ע"י מדיום מגע מתאים (ג'ל). הטיפול בגלי הלם למעשה רותם את הגוף לרפא את עצמו. ניתן למקד את האנרגיה בנקודה ספציפית או לפזרה על שטח טיפול נרחב יותר, וכן לקבוע את טווח החדירה לרקמה הביולוגית – בהתאם לבעיה בה מטפלים ובהתחשב בתלונותיו ומצבו של המטופל.

סדרת הטיפולים מותאמת באופן אישי על ידי המומחים שלנו עבור כל מטופל ומטופלת. הטיפול בגלי הלם אינו פולשני, משכו קצר ומהלכו נוח, ובסופו יכול המטופל להמשיך כרגיל בשגרת יומו.

אנו ב-רפואות עומדים בתו התקן הרשמי של מכון התקנים, ואנו היחידים בארץ אשר קיבלו את תו התקן הבינלאומי ISO 13485  לציוד רפואי מתקדם ותו התקן 9001 ISO  לאיכות ובקרה.

לרפואות 11 מרפאות נגישות בפריסה ארצית. מאות רבות של מטופלים כבר נהנו אצלנו מטיפול יעיל בהתאמה אישית. שיעורי ההצלחה בריפוי הידבקויות במרפאותינו עומד על כ-90% !

צרו קשר עוד היום ונתאם עבורכם תור במרפאה הקרובה לביתכם.

 

אנחנו נותנים שירות למבוטחי קופות חולים כללית, מכבי ,מאוחדת, לאומית.
רפואות גלי הלם

 מומחי רפואות לשרותך…