הראשונים שהביאו את טיפול גלי ההלם לישראל!

תקנים והסמכות

תו איכות ISO 13485-1 ISO 9001 

עד 80% החזר לכל המבוטחים בביטוחי בריאות בסעיף מחליף ניתוח בגלי הלם בחברות הביטוח: 

הירשם עכשיו לייעוץ חינם!
או
הירשם עכשיו לייעוץ חינם!
או
אנו מעניקים את הטיפול היעיל ביותר ל..

דלקת וכאבים ברצפת האגן

תפקוד לקוי של רצפת האגן

הפרעה בתפקוד רצפת האגן היא חוסר היכולת לבצע תפקוד שיגרתי כראוי ולתאם את שרירי רצפת האגן, כך שתתקיים פעילות תקינה של האזור כולו. זהו אזור מרכזי בגוף האדם, ולכן כאבים ברצפת האגן מגבילים מאוד ועלולים לפגוע באיכות החיים ובביצוע מטלות שגרתיות ובסיסיות. הסימפטומים לתפקוד לקוי של רצפת האגן כוללים בין היתר עצירות, קושי או מאמץ בעשיית צרכים בסיסיים, אי שליטה בסוגרים וסימפטום השלפוחית הרגיזה. הטיפולים הראשוניים כוללים ביופידבק, פיזיותרפיה קשורה לרצפת האגן, תרופות וטיפול בגלי הלם, הנחשב לאחד הטיפולים החדשניים והיעילים ביותר כיום.

דברו איתנו
073-205-1300phoneבמיילpencil

 

מהו תפקוד לקוי של רצפת האגן?

פעמים רבות קורה שהסיבה לכאב היא תוצאה של דלקות ברצפת האגן. תפקוד לקוי של רצפת האגן הוא מצב שכיח שמתחיל בתחושת אי נוחות ויכול להגיע עד כאב כרוני. חלק מההפרעות כוללות גם בעיות בתאום השרירים שעלולות לפגוע ביציבה ובפעולות שגרתיות, וחלק מההפרעות כוללות שליטה חלקית או אי שליטה בסוגרים.

רצפת האגן כוללת חלק מרכזי וגדול מהשלד שלנו, זהו בעצם החלק המרכזי המחבר בין הרגליים לבין עמוד השדרה. כחלק מרכזי בגוף הוא חשוב בשמירה על היציבות והוא נוטל חלק כמעט בכל תנועה שאנו מבצעים. לכן, דלקת בעצמות האגן היא מצב לא נעים שמשפיע באופן ישיר על איכות החיים שלנו, על הביצועים שלנו ועל היכולת שלנו לתפקד בשגרה.

דלקת וכאבים ברצפת האגן

כמעט כל אישה וגבר עלולים לחוות במהלך חייהם כאב ברצפת האגן, אולם במרבית המקרים מדובר בכאב קצר ולא חמור באופן יחסי, כזה שאינו מצריך טיפול ועובר מעצמו. כאשר הכאב חוזר על עצמו בתדירות גבוהה או פוגע באיכות החיים, הדבר מצריך בירור לעומק וטיפול. כאב באזור האגן שעולה על תקופה של מספר חודשים מוגדר ככאב כרוני והוא יכול להיות כסימפטום למחלה או בעיה אחרת כמו דלקת ברצפת האגן.

מרבית הסובלים מדלקות או כאבים באזור האגן חשים כאב חמור שיכול להיות קבוע ויכול להופיע בהתקפים, זה יכול להיות תחושת אי נוחות ברקע ויכול להופיע בצורה של כאב חד מלווה בהתכווצויות. הסובלים מבעיה זו מתקשים בעמידה וישיבה ממושכת, גברים עלולים לסבול מהפרעה בתפקוד מיני ונשים עשויות לחוש כאבים בעת קיום יחסי מין. הכאב עשוי להתגבר בעת מתן שתן או יציאה והוא מוקל כאשר עוברים למצב מנוחה ושכיבה.

אם אתם מחפשים טיפול יעיל ומקצועי לדלקת ברצפת האגן, חברת רפואות היא הכתובת הנכונה עבורכם. אם הפגיעה הגיעה לשלב הכרוני וניסיתם את כל החלופות מלבד ניתוח, ישנה עוד אפשרות יעילה שכבר שיפרה את איכות החיים של אלפי לקוחות – טיפול בגלי הלם. גלי הלם הוכיחו את עצמם כטיפול יעיל במקרים רבים של כאבי מפרקים וטיפול בדלקות מקומיות היוצרות כאבים אלו. כיום מרפאות מקצועיות וחברות ביטוח רבות מכירות בטיפול זה כטיפול חלופי לניתוח. הטיפול בטוח לשימוש ואינו פולשני. באתר חברת רפואות תוכלו להתרשם ממגוון רחב של מידע מקצועי, טיפים חשובים ומאמרים בתחום. לחצו כאן לסקירת כלל השירותים והמוצרים המוצעים.

ברפואות מתנהלים בלעדית בכפוף לתקנים והסמכות תו איכות ISO 13485-1 ותקן ISO 9001.

אנחנו נותנים שירות למבוטחי קופות חולים כללית, מכבי ,מאוחדת, לאומית.

רפואות גלי הלם

 מומחי רפואות לשרותך…