הראשונים שהביאו את טיפול גלי ההלם לישראל!

תקנים והסמכות

תו איכות ISO 13485-1 ISO 9001 

עד 80% החזר לכל המבוטחים בביטוחי בריאות בסעיף מחליף ניתוח בגלי הלם בחברות הביטוח: 

הירשם עכשיו לייעוץ חינם!
או
הירשם עכשיו לייעוץ חינם!
או
אנו מעניקים את הטיפול היעיל ביותר ל..

דה קרוון (דה קרווין)

דלקת דה קרווין – כל מה שחשוב לדעת עליה

טנוסינוביטיס של דה קרווין הידועה גם בשם – תסמונת דה קרוון היא דלקת (טנדיניטיס) של הגידים המעורבים בתנועה והזזת האגודל. לעיתים הדלקת אינה בגידים עצמם אלא בנרתיק הגידים (המכונה גם לשכת הגידים). לשכת הגידים לעיתים היא חלל צפוף אצל החלק מהמקרים וחיכוך של הגידים אלו באלו יוצר דלקת בעת שימוש תכוף בתנועות כף היד. דלקת דה קרווין מלווה בכאבים חזקים והיא משפיעה על הגידים בצד האגודל של פרק כף היד.
למידע נוסף לחצו כאן   גידים הם מבנים דמויי חבל המחברים שריר לעצם. כשאנו אוחזים, לוחצים, צובטים או סוחטים כל דבר בידינו, שני גידים בפרק כף היד ובאגודל התחתון מחליקים בדרך כלל בצורה חלקה דרך המנהרה הקטנה המחברת אותם לבסיס האגודל. חזרה על תנועה מסוימת יום אחר יום עשויה לגרות את המעטה סביב שני הגידים, לגרום לעיבוי ונפיחות המגבילים את תנועתם. כף היד היא חלק מרכזי מאוד בחיינו ואנו עושים שימוש במפרק זה ובתנועות אחיזה המשתפות את האגודל, כמעט בכל פעולה יומיומית. כל פעילות חוזרת ונשנית הקשורה בתנועות ידיים או פרק כף היד, כמו  – עבודה בגינה, הרמה חוזרת ונשנית של תינוק, פעילות ספורט כמו –  משחק גולף, אחיזה במחבט טניס ורכיבה על אופניים, עלולה להחמיר אותה. הסימפטומים לדלקת על שם  דה קרווין כוללים: כאב ליד בסיס האגודל, נפיחות ליד בסיס האגודל, קושי להזיז את האגודל ואת פרק כף היד כאשר מבצעים פעולה שכוללת אחיזה או צביטה, תחושה של תנועה נוקשה או תחושה של דביקות מלווה בכאב בתנועות שונות ובכיוונים שונים של האגודל ולעיתים גם של האמה. צביטה, אחיזה ותנועות אחרות של האגודל ושורש כף היד מחמירות את הכאב. אם המצב ממשיך זמן רב מדי ללא טיפול מתאים, הכאב עלול להתפשט עוד לאגודל, בחזרה לאמה או לשניהם. דה קרוון (דה קרווין) גורמי סיכון למחלה דה קרווין – הגיל השכיח ביותר הוא בין גילאי 30 ל – 50, אולם גם ילדים עלולים להיות רגישים להתפתחות דלקת זו. המחלה שכיחה יותר בקרב נשים והיא עלולה לפרוץ בתקופות רגישות כמו הריון או טיפול אינטנסיבי בתינוק. טיפול בתינוקות כולל לעיתים רבות אחיזה והרמה בתדירות תכופה ולכן זוהי תקופה רגישה יותר. גם משרות או תחביבים הכוללים תנועות יד ושורש כף היד החוזרות על עצמן, עשוים לתרום להתפתחות טנוסינוביטיס של דה קרוון. אם אתם סובלים ממחלת דה קרווין טיפול יעיל ומקצועי הוא הכרחי עבורכם. חברת רפואות עושה שימוש בגלי הלם ככלי מרכזי ויעיל המסייע לטיפול בדלקות מפרקים בכלל ובדלקת דה קרווין בפרט. גלי הלם הוכיחו את עצמם כטיפול יעיל במקרים רבים של כאבי מפרקים וטיפול בדלקות מקומיות היוצרות כאבים אלו. באתר חברת רפואות תוכלו להתרשם ממגוון רחב של מידע מקצועי, טיפים חשובים ומאמרים בתחום. לחצו כאן לסקירת כלל השירותים והמוצרים המוצעים.  
ברפואות מתנהלים בלעדית בכפוף לתקנים והסמכות תו איכות ISO 13485-1 ותקן ISO 9001. אנחנו נותנים שירות למבוטחי קופות חולים כללית, מכבי ,מאוחדת, לאומית.
רפואות גלי הלם

 מומחי רפואות לשרותך…