הראשונים שהביאו את טיפול גלי ההלם לישראל!

תקנים והסמכות

תו איכות ISO 13485-1 ISO 9001 

עד 80% החזר לכל המבוטחים בביטוחי בריאות בסעיף מחליף ניתוח בגלי הלם בחברות הביטוח: 

הירשם עכשיו לייעוץ חינם!
או
הירשם עכשיו לייעוץ חינם!
או
אנו מעניקים את הטיפול היעיל ביותר ל..

גלי הלם טוב לטיפול בדורבן

האם גלי הלם טוב לטיפול בדורבן?

את משקל הגוף שלנו נושאות כפות הרגליים במשך שעות רבות במשך היממה, ספורטאים או אנשים שעומדים שעות רבות על רגליהם מפעילים מאמץ עצום על כף הרגל מה שעשוי לגרום לתופעה שכיחה מאוד הנקראת: דורבן (זהו השם השכיח לדלקת שנוצרת באזור העקב וגורמת ליצירת זיז גרמי המזכיר בצורתו קוץ שאפשר לראותו בצילומי רנטגן או בצילומי אולטרסאונד). השם הרפואי של מחלה זו הוא החיתולית הכפית (plantar fascia).
למידע נוסף לחצו כאן מהן הסיבות העיקריות להופעת המחלה? הסיבות להופעת דורבן בעקב הן רבות ויכולות גם להיגרם משילוב של שני גורמים או יותר:
  • גיל – מרבית הסובלים מדובן בעקב הם בגילאי 40-60.
  • ריצה והליכה מרובה – אנשים המבצעים פעילות ספורטיבית אינטנסיבית.
  • עמידה ממושכת – עבודה עם עמידה ממושכת במשך שעות ארוכות לכל אורך היום.
  • נעליים – נעילה של נעליים אשר אינן מתאימות לכף הרגל. (נפוץ במיוחד למי שנועל כפכפים או נעלי עקב במשך שעות רבות – נעליים שאינן בולמות את הזעזועים באזור העקב)
  • השמנת יתר –- בעיקר לאחר עלייה במשקל באופן מהיר נוצר לחץ על החיתולית הכפית.
  • מבנה הרגל – מבנה לא תקין: כף רגל שטוחה, גיד אכילס קצר, קשת גבוהה, פניית הרגל פנימה ועוד.
  • פעילות גופנית מאומצת – הגברת קצב האימונים באופן חד.
  • מכה – חבטה באזור העקב.
  • גיד אכילס – קיצור גיד אכילס והגבלה של הכיפוף בכף הרגל.
  גלי הלם טוב לטיפול בדורבן   האם גלי הלם טוב לטיפול בדורבן? הטיפול בגלי הלם – הינו חדשני ואפקטיבי מאוד (למעלה מ90 אחוזי הצלחה) שמטרתו היא לעודד את זרימת הדם באזור ע"י המסת הזיז הגרמי שברגל. הטיפול בגלי הלם שובר את המעגל הכרוני של הדלקת, באופן זה הגוף למעשה מרפא את עצמו. המכשיר גורם לרעידות בבליטה הגרמית וממיס אותה בתדירות גבוהה של 2,500 – 3,000 פעימות לטיפול, זאת שיטה הזהה לחלוטין המשמשת לריסוק אבני כליה ונחשבת ליעילה ביותר בטיפול בדורבן לאחר ששיטות אחרות לא הצליחו להעלים את הכאבים והדלקת (טיפול שמרני, אלטרנטיבי, תרופתי ופיזיותרפיה) מרפאות רפואות הביאו לראשונה לישראל את הטיפול באמצעות גלי הלם, אנו מחזיקים באופן בלעדי בתווי תקן ISO 13485-1 ותקן ISO 9001. המרפאות שלנו הן היחידות המורשות לטיפול ע"י קופות החולים: לאומית זהב, לאומית כסף, מאוחדת שיא. המרפאות שלנו פרושות ב-11 מרפאות בכל רחבי הארץ ואנו מחזיקים את הציוד החדיש והמתקדם ביותר בתחום טיפולי הלם. סדרות הטיפולים שלנו מותאמות באופן אישי עבור כל מטופל או מטופלת ואחוזי ההצלחה של הריפוי עומדים על למעלה מ-90%! אם אתם מעוניינים לשמוע עוד על האם גלי הלם טוב לטיפול בדורבן, הגעתם לכתובת הנכונה! נשמח אם תתקשרו אלינו לטלפון: 073-205-1300 או צרו איתנו קשר כאן.
ברפואות מתנהלים בלעדית בכפוף לתקנים והסמכות תו איכות ISO 13485-1 ותקן ISO 9001. אנחנו נותנים שירות למבוטחי קופות חולים כללית, מכבי ,מאוחדת, לאומית.
רפואות גלי הלם

 מומחי רפואות לשרותך…