הראשונים שהביאו את טיפול גלי ההלם לישראל!

תקנים והסמכות

תו איכות ISO 13485-1 ISO 9001 

עד 80% החזר לכל המבוטחים בביטוחי בריאות בסעיף מחליף ניתוח בגלי הלם בחברות הביטוח: 

הירשם עכשיו לייעוץ חינם!
או
הירשם עכשיו לייעוץ חינם!
או
אנו מעניקים את הטיפול היעיל ביותר ל..

אכילס טנדיניטיס

דלקת גיד אכילס (אכילס טנדיניטיס) (באנגלית: Achilles tendinitis) היא מצב רפואי שכיח יחסית שנפוץ מאוד אצל ספורטאים מקצועיים אך גם אצל כאלה שעוסקים בו כתחביב. הדלקת מתרחשת בעיקר לאחר שימוש רב בגיד במהלך אימוני ספורט הכוללים ריצה, כריעה וקפיצה. גיד אכילס הינו הגיד החזק והעבה ביותר בגוף האדם והוא נקרא כך על שם הגיבור המיתולוגי היווני – אכילס. אימו טבלה אותו בנהר על מנת להגן על גופו אך מפני שהחזיקה אותו באזור העקב הוא הפך לנקודת תורפה. במלחמת טרויה, הגיבור אכילס נהרג מפגיעת חץ בעקב, מאז שגור הביטוי "עקב אכילס". שמביע על המצאות מקום פגיע. השרירים המחוברים לגיד אכילס הם האחראים על תנועת כף הרגל  (משיכת כף הרגל אחורה).

למידע נוסף לחצו כאן

מהם הסימפטומים של דלקת בעקב אכילס?

התסמינים לדלקת הינם שונים ומגוונים ויכולים להשתנות מאדם לאדם, חלק מהאנשים סובלים מכאבים או נפיחות באזור המקומי של הקרסוליים, חלקם מצריבה המקיפה את כל אזור המפרק. במצבים אלה, הכאבים הינם במרבית המקרים גורמים לסבל במהלך ואחרי פעילות ספורטיבית. הגיד והמפרק יכולים להיות נוקשים יותר ביום שאחרי. חלק מהחולים סובלים מדלקות בגיד במצבי לחץ נפשיים.

 

כאבים בעקב אכילס – מהן הסיבות העיקריות?

הדלקת בגיד אכילס שכיחה מאוד בפעילויות ספורטיביות אינטנסיביות הקשורות לקפיצות, כריעות וריצות. (ריצות למרחקים ארוכים מגבירות את החשש להיווצרות דלקת בגיד אכילס)כמו כן ידוע שזאת תופעת לוואי של תרופות שונות, נעילת נעליים שאינו מתאימות לכף הרגל, משקל עודף או פגיעה מכנית.

אכילס טנדיניטיס

מהם דרכי הטיפול בדלקת בגיד אכילס

  • מנוחה – הפסקת פעילות ספורטיבית
  • קרח – הנחת קרח באופן לא ישיר על אזור הכאב. (קומפרסים)
  • פיזיותרפיה – טיפולים ע"י פיזיותרפיסט מוסמך.
  • נוגדי דלקת – טיפול תרופתי בנוגדי דלקת שאינם על בסיס סטרואידים.
  • מדרסים
  • קיבוע והגבהת הרגל
  • טיפול כירופרקטי
  • ניתוח
  • גלי הלם – הטיפול האפקטיבי ביותר לאחר שמוצו כל שיטות הטיפול האחרות, גלי הלם מעודדים את הגוף ביצירת כלי דם חדשים העוזרים במניעת הדלקת. גלי ההלם גם עוזרים במניעת הסתיידות גיד אכילס ע"י פעולת פירור של הסידן. הטיפול מוכר ע"י כל חברות הביטוח כטיפול המחליף ניתוח בגיד.

מרפאות רפואות הביאו לראשונה לישראל את הטיפול באמצעות גלי הלם, אנו מחזיקים באופן בלעדי בתווי תקן ISO 13485-1 ותקן ISO 9001. המרפאות שלנו הן היחידות המורשות לטיפול ע"י קופות החולים: לאומית זהב, לאומית כסף, מאוחדת שיא. המרפאות שלנו פרושות ב-11 מרפאות בכל רחבי הארץ ואנו מחזיקים את הציוד החדיש והמתקדם ביותר בתחום טיפולי הלם. סדרות הטיפולים שלנו מותאמות באופן אישי עבור כל מטופל או מטופלת ואחוזי ההצלחה של הריפוי עומדים על למעלה מ-90%!.

אם אתם מעוניינים לשמוע עוד על פתרון עבור דלקת בעקב אכילס הגעתם לכתובת הנכונה! נשמח אם תתקשרו אלינו לטלפון: 073-205-1300 או צרו איתנו קשר כאן.


ברפואות מתנהלים בלעדית בכפוף לתקנים והסמכות תו איכות ISO 13485-1 ותקן ISO 9001.

אנחנו נותנים שירות למבוטחי קופות חולים כללית, מכבי ,מאוחדת, לאומית.

רפואות גלי הלם

 מומחי רפואות לשרותך…